„Pieprzyć stres…”

Pieprzyć stres, jedziemy z tym tematem
Wiesz jak jest, tak jest tylko latem

Pokahontaz x Pezet – Zabiorę Cię (KuKiS Blend)

https://www.youtube.com/watch?v=1Gs2Idoo9e84

Tak, wiem do lata daleko, ale zawsze można powspominać. Zawsze jak wspominam lato to cieplej mi się robi na sercu. Jakoś tak lżej mi od razu. :) 

Dzieje się, dużo się dzieje.
Nie wiem czy to dobrze czy źle. Nie ważne, nie mam czasu by się zastanawiać, analizować jaki będzie skutek. Działam.. Często działam mechanicznie, nie zastanawiając się ani chwili nad tym co robię i po co to robię. I dobrze i źle. 

Dobrze – gdyż wreszcie przestałam wszystko przetwarzać i szukać czy mi się to kiedyś opłaci, źle – bo jednak powinnam się zastanowić po co to robię.

Mamy  początek weekendu, a ja planuję co mam do zrobienia na najbliższy tydzień.
Nie mam czasu by go marnować. Pomimo tej całej organizacji czasu, gdzieś kątem pojawia się godzina – dwie wolnego czasu, kiedy to totalnie uciekam od wszystkiego, czy to myślami czy fizycznie, to nie ma znaczenia.

Uciekam, oczyścić myśli i nabrać mocy. Tej psychicznej.
Uczę się by nie tylko nauka i praca była ważna ale także czas dla siebie wyrwać z tak napiętego grafiku, by czasami polecieć spontanicznie z tematem. :)

Cały czas uciekam, mimo iż nie jest to najlepsza opcja wiem, że da mi tę wewnętrzną siłę by iść po swoje i walczyć. Walczyć oczywiście sama ze sobą, z własnymi słabościami/przekonaniami. Po prostu zmieniać się, aktualizować siebie cały czas. 
Wychodzę z założenia, że najlepszą inwestycją jesteśmy my sami.
Pytanie czy inwestycje w siebie są słuszne?
Każdy z nasz potrzebuje jakieś inwestycji w siebie, czy to drobnej jak zmiana np. stylu ubierania się, czy zmiany złożonej jak np. zmiana naszego nastawienia. Małymi krokami/zmianami możemy osiągnąć wielkie inwestycje. I całkowicie odmienić swój żywot. 

Uwielbiam ten teledysk. Jest taki prosty, a zarazem tak fantastycznie ukazuje czego oczekuję. 

Nawigacja po wpisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *